Nano Nedir?

Makro, nano web serisinde bulunabilen bu temelde gelişmiş bir Yapay Akıllı Bilgisayar Sistemi ve Robot türüdür. Yapay zeka, bu tür bir bilgisayar sisteminin yaratılmasının ardındaki beyinlerdir ve onu çalıştırmak için gereken tek şey yapay zeka beyinleridir. Nano ve kent’in karakterleri insan değil, yapay zeka ile bir çeşit android bilgisayar (bazen cyborgs olarak da adlandırılır). Nano, yarı iletkenler ve ferritlerin ve iki metalin birleşiminden oluşur. Tüm bunlar, kullanımı kolay bir bilgisayar olmasını sağlar. Nano, kullanıcı ve program arasında karmaşık iletişime izin veren bir bilgisayardır.

 

Dizüstü bilgisayarlara bakmaya geldiğimizde, yazılımın yapabilmesi gereken şey, tıpkı diğer bilgisayarlarda olduğu gibi bilgisayarın çalışmasına izin vermektir. Yazılım, bilgisayarımızı kullanmamızı ve programlarımızı başlatmamızı sağlayacak hiçbir işlevi yerine getirmiyor. Nano, şu anki çağda sahip olduğumuz en güçlü PC’nin minyatür bir versiyonudur ve bugün mevcut olan tüm masaüstü PC’lere ve dizüstü bilgisayarlara kıyasla hala küçük bir PC’dir. Önyükleme için yeterince hızlı değil ve bu yüzden bir kişinin kullanması çok sinir bozucu oluyor.

 

Bunlar bilgisayarın işe yaramaz olmasının ana nedenleridir ve onu kullanan kişinin PC için bir faydası yoktur, çünkü robot sadece insan tarafından komut verildiğinde iletişim kuracak şekilde yapılmıştır. Kullanmaya çalışırsak, bilgisayardan mesaj olmadığını ve dizüstü bilgisayarın otomatik olarak yeniden başlayacağını söylerler. Dizüstü bilgisayarı 10 saatlik kullanımdan sonra denedim ve senkronizasyon ve bunun gibi şeylerle ilgili sorun yaşıyorum, ancak USB kablosunu dizüstü bilgisayardan çıkardığımda bir cazibe gibi çalışıyor.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gta 5 indir