haftanın filmleri

Haftanın Filmleri

Bu hafta vizyona girecek olan filmler arasında korku, gerilim, aksiyon, aşk hemen hemen her çeşit sinema filmi var. Haftanın filmleri sinema salonlarında vizyona girdikleri tarih itibariyle verilecek.
Bu Hafta Gösterime Giren Filmler
 Sekerat Son
 Ve Panayır Köyden Gider
 Sihirbazlar Çetesi 2
 Fırtınalı Hayatlara
 Korku Seansı 2
 Zootropolis: Hayvanlar Şehri
 Kim Kadın Kim Koca
 Belgıca
 Özel Kargo
Bu Haftanın Filmleri
İzlemek istediğiniz sinema filmleri arasında eğer çeşitlilik varsa biraz komediden biraz aksiyondan hoşlanıyorsanız aşağıdaki filmler tam size göre.
Özel Kargo filmi aksiyon filmleri sevenlere göre aksiyon dolu bir film. Max Adams’ın yazdığı ve yönettiği filmde Bruce Willis, Mark-Paul Gosselaar, Claire Forlani, John Brotherton gibi isimler oynuyor.
Geçtiğimiz hafta vizyona giren 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında adlı yerli film sinema severleri çok güldürdü.
Türü komedi olan filmin yönetmenliğini Cenk Çelik yaptı. Başrollerini Sinan Bengier, Ercan Zincir, Esin Yıldız paylaştı. Senaryo Cenk Çelik tarafından yazıldı.
Mahmut sevgilisi Kezban’ı, kaçırmaya karar verir. İstanbul’da öğrenci olan Emrah ve Mahmut, Emrah’ın sevgilisi Yaprak ile Mersin’e doğru yola çıkarlar. Her şey yolundadır. Fakat bir müddet sonra işler karışır kendilerini Adana’da bulurlar. Serkan adında arkadaşları burada onlara katılır. Hep beraber komik bir maceraya sürüklenirler. Komedi filmler kategorisinde yer alan film stresten uzak rahatlamak isteyenlerin seçeneği olabilir.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gta 5 indir